יום ו', ו’ בכסלו תשע”ה
 
 
 
 
דרישת הרשות היהודית לפעולה דחופה
אנו, יהודים בארץ ישראל, דורשים מכל חברי הכנסת הנאמנים לארצנו, וכן מכל הארגונים שעסקו בקידום החלת חוק הריבונות היהודית של מדינת ישראל על יהודה ושומרון, והקימו לשם כך שדולה, וכינסו עצרת בחברון, שידרשו מיד מהממשלה, להתכנס בדחיפות תוך 24 שעות, ולהחיל את החוק הישראלי על יהודה ושומרון כולל הר הבית, וכן לאמץ את דו"ח אדמונד לוי ולהציג תוכנית התיישבות ברחבי יו"ש. הכרזתו של ראש הממשלה על "שתי מדינות לשני עמים", הביאה את הסחף הנורא בעולם לטובת הקמת המדינה הפלסטינית. רק ביטוי ריבוני מובהק בפועל, יחסום את הכניעה מרצון. הערבים הפרו את הסכם אוסלו, בעצם הפניה לאו"ם, כדי שיכיר ברשות הפלסטינית כמדינה משקיפה. שינוי הסטאטוס של הרשות יכול היה להתרחש לפי ההסכמים רק בניהול משא ומתן. עד עתה הסתפק נתניהו בניסיון למזעֵר נזקים, תוך הסכמה למהלך המסוכן ביותר, וזה הביא לכך שבעלותנו על ארץ ישראל מתערערת כפי שלא הייתה מעולם, ומוטל בעולם צל כבד על לגיטמיות הקיום של העם היהודי.
22:31 (27/11/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
למען דעת המתחרים על הכסא
מקור הסמכות של עם ישראל הוא רק מלשכת הגזית! ליד המזבח בהר בית השם. זה לא רק המקום אשר בחר השם זאת הרוח ! כאשר אתם פוסלים את העליה של עם ישראל בזמן ריבונותו בהר הבית אתם פוסלים את סמכותכם. מסירת הריבונות בהר היא חזרה לגלות! האשמה בכם! כרת בגינכם!
13:48 (21/06/13) פרופ' הלל ויס
תגובות: -1   צפיות: -1
מי זרק פצצות על יהודי עיראק?
האם המשטר ארגן אינתיפאדה ליהודי ארצות ערב כדי "לשכנע" אותם לעלות לארץ? עדות מצמררת של הסוכן יהודה תג'ר שופכת אור על הפרשה. האם זו שיטה? בערב השלטון מביים אינתפאדה ובבוקר הוא "משכנע" את קרבנות האינתיפאדה שהוא מביים לזוז מפה לשם בתירוץ ש"מאוד מאוד מסוכן פה?" והם חייבים לזוז? כשהוא מסתיר מהם את העובדה המצמררת שהוא זה שיצר את התבערה? האם זה מה שקורה כעת גם ביהודה ושומרון? מי שביים את מלחמת יום הכיפורים, כפי שחשפה קרן נוייבך בתחקירה המצויין 'מי רצח את אבא' קטן עליו לביים אינתיפאדות. לא?
18:40 (16/03/13) שושה גרינפלד
תגובות: -1   צפיות: -1
ארגון השומר החדש הוקם ביהודה ושומרון
ארגון 'השומר יו"ש' המבוסס על מתנדבים, יסייע לחקלאים בהגברת האבטחה סביב העדרים באמצעות תורנות שמירה שיקיימו המתנדבים בשעות הלילה המועדות לפורענות. מייסדי הארגון מציינים כי "עדרי הצאן והרועים מחזיקים בפועל מרחבים עצומים ומהווים כלי משמעותי לשמירה על אדמות המולדת ולכן השמירה עליהם הינה משימה לאומית שיש לה משקל רב בישובה של הארץ". אם הארגון יהיה עצמאי ולא תלותי בממסד שמעוניין כעת להבעיר את יהודה ושומרון לקראת גירוש היהודים הגזעני הגדול זה עשוי להציל חיי אדם רבים.
11:12 (15/03/13) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
מה קורה באש קודש?
מי מבעיר את יהודה ושומרון? מי מארגן את ההתנפלויות על הכפר התמים אש קודש? האם מישהו מרוויח מההתנפלויות האלה? מה באמת קורה כעת ביהודה ושומרון? הסיפור שמאחורי הקלעים מובא לפניכם.
21:31 (09/03/13) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
ושוב מעבירים נשק לרוצחים שוטרים פלסטינאים, מדוע?
היום "התבשרנו" ששוב יועברו כלי נשק לארגון הרצח הגזעני אש"פ, זה שהילל את רוצחי משפחת פוגל, וקיבל בנשיקות את הרוצח שידיו נטפו מדם הלינץ' שביצע בשני טועים בדרך, בבנין המשטרה הפלשתינאית ברמאאלה. מה אתם באמת יודעים על כמות מעורבותם של אלה בדימום? וברצח? האם המטרה האמיתית היא שוב- להבעיר את השטח לקראת גירוש היהודים הגדול מיהודה ושומרון? כדי לביים אינתיפאדה, כמו שחשף גם בעז העצני, ואז לספר לקרבנות: "אוי אוי אוי, אי אפשר להיות כאן יותר" ולהוציא את הגירוש הגזעני אל הפועל? כמו שעשו לנו גם בגוש קטיף? האם העברת הנשק הוא רק השלב הראשון לקראת הגירוש הגזעני? ואז יועבר גם השטח "נקי מיהודים"?באותה שיטה שעל פיה פעלו בגוש קטיף?
12:52 (06/03/13) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
הרשות היהודית בארץ-ישראל פונה למפלגות הימין באירופה
הביעו התנגדות לתמיכת מחצית מדינות אירופה בהצעת ההחלטה ה"פלסטינית", הצפויה להתקבל מחר בעצרת האו"ם ♦ הזכויות המשפטיות ההיסטוריות והתיאולוגיות על ארץ ישראל כולה הן של העם היהודי- הוא עם ישראל בלבד
22:05 (28/11/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
הסכם כניעה לאיראן
הסכם "הפסקת אש" הוא הסכם כניעה לטרור האיסלמי. אנו קוראים לכל אזרח שנפגע בכבודו הלאומי מהסכם הכניעה, אם אכן ייחתם, והחושש לעתידו ולחייו, לא להצביע למפלגות הקשורות בהסכם. העצה הפשוטה להפסקת ירי הטילים על אזרחינו היא, הצהרה ברורה של ממשלת ישראל, שעל כל טיל שיוצא מעזה, אנו כובשים עוד 100 מטר לאורך הרצועה, וזהו שטח שלא יוחזר לעולם ועד. להפנים כי חבל עזה כולו הוא ארץ-ישראל.
20:30 (20/11/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
הכנס האקדמי בנושא האסלאמיזציה של ארופה והאנטישמיות החדשה
האורחים האירופיים התמקדו בעיקר בגילוי האנטישמיות ואיומי הטרור, להם נחשפות בשנים האחרונות הקהילות היהודיות באירופה, ובביקורת הארסית על ישראל בהצגתה כמדינת אפרטהייד
09:24 (04/11/12) ענת דינר לבני
תגובות: -1   צפיות: -1
השתתפנו בערב לכבוד משלחת אירופאית בראשות יו"ר מפלגת החירות האוסטרית
בערב שהתקיים במלון ממילא בירושלים לכבוד משלחת אירופאית בראשות היינץ כריסטיאן שטראכה, השתתפו כארבעים איש, מחציתם פרופסורים ואנשי אקדמיה ידועים שלא חששו מהתקשורת שתתייג את כל המשתתפים כתומכי ניאו נאצים.
12:55 (02/11/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
"האם ישראל תנטוש את היהודים לחסדי הערבים?"
הסופר והעיתונאי האיטלקי ג'יוליו מיאוטי, שלח לפרופ' הלל וייס, חבר הרשות היהודית את המאמר הבא, פרי עטו. בעקבות זריקת רעיון העוועים של שה"ב ברק, להשאיר עשרות אלפי יהודים תחת שלטון הרצח של מכחיש השואה אבו-מאזן, העיתונאי מציב שאלות לשר הממונה על בטחוננו.
09:17 (30/09/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
מי עומד מאחורי פיברוק אירועי כפר קוסרא?
מדוע רק אחרי שבוע, ורק אחרי שלהבות ההסתה כבר משתוללות מגלים לנו מהמשטרה שהאירוע בכפר כוסרא "פוברק"? ומי באמת פיברק אותו? מי עומד מאחורי המצאת החדשות הזו?
14:39 (28/02/13) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
סיפורם של שירה ונחמן ספירו ממעלה רחבעם
הכוחות בודדו את המשפחות שבתיהן נהרסו, הפרידו נשים מבעלים, ולא נתנו גם לשכנים או לחברות להגיע ולתמוך או לחבק את קרבנות ההרס שעמדו ומיררו בבכי.
17:50 (20/02/13) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
מה שקרה ביום שהיה אמור להיות רגיל לגמרי במעלה רחבעם- עדויות התושבים
גדי ושרה חיימוב, אלחנן קדוש, ג'ואן ספירו, ואדם וג'ניה ריצ'לנד, מספרים על מה שקרה להם ביום שהיה אמור להיות רגיל לגמרי, בכפרם, מעלה רחבעם. הכפר ממוקם על גדות מדבר יהודה, בתוך נוף מרהיב ועוצר נשימה. הוא קיים כבר אחת עשרה שנים, אוצר בתוכו תקוות, חלומות, והמון אהבה. אבל באותו יום, נחיל של רוע גדע באכזריות את הפסטורליה. מה קרה באותו יום בכפר מעלה רחבעם?
17:43 (19/02/13) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
אין מנוס וצריך להפעיל את האיום ולהכריז על ראשות יהודית ביש"ע
משה לבל, פעיל לאומי ותיק: צריך לעשות זאת יחד עם (מירב) ראשי הרשויות הגדולות שומרון, בנימין, גוש עציון, הר חברון וגם ראשי ערים, ולהתבסס על סאן רמו כמישני, והתנ"ך כראשוני. ההכרה היום באו"מ בגבולות 67 לערבים היא מאד בעייתית, ולצערינו מדינת ישראל איננה עושה דבר, וחייבת להיות תגובת נגד.
10:26 (29/11/12) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
מדוע נטפלים לקרן נויבך? - כתב יונתן יגר
קרן נויבך היא עיתונאית חוקרת אמיתית שהגישה לנו בשנה וחצי האחרונות שתי כתבות תחקיר ששופכות אור על המציאות הישראלית בימינו ובהיסטוריה. הראשון הוא "מי רצח את תאיר ראדה", השני "מי רצח את אבא". בהמשך היא מפוטרת משתי תכניות, וחוזרת רק לאחר לחץ ציבורי, כשבאמתחתה מסרים כנגד המתיישבים. האם ייתכן שיש קשר בין כתבות התחקיר המרשימות נגד הממסד להודעת הפיטורין? האם יתכן שהכללים הובהרו לה ולכן היא כעת כותשת את המתנחלים? תחקיר מרתק של יונתן יגר.
13:46 (18/03/13) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
פרופ' ארנון סופר מבקש: אנא הפיצו חומר זה בכל הרשתות החברתיות שלכם
נאמני ארץ ממלאים ברצון רב את בקשתו. פרופ' ארנון סופר מפריך אחת לאחת את ה"עובדות" שהובאו ב'הארץ' בכתבה של... גדעון לוי. קורי עכביש שאינם מחזיקים זבוב. העיתון סירב לפרסם את תגובתו. "סתימת פיות" ביקרה ראש מועצת העיתונות, גב' דליה דורנר, את...האשמת עיתונאי "הארץ" אורי בלאו בהחזקת חומר סודי, עליה הוא צפוי ל-7 שנות מאסר.
21:27 (13/11/12) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
כך ניצל מגרון...
כותרת מאמרו של ישראל הראל מעופרה - כך ניצל מגרון, בזקה שנייה אחת של תעתוע על המציאות. בטריק מתוחכם שכמעט הפיל אותי בפח, כתב ישראל הראל בעיתון מקור ראשון של יום שישי האחרון, כיצד (היה) ניצל היישוב מגרון, אילו -----
21:45 (09/09/12) רותי איזיקוביץ
תגובות: -1   צפיות: -1
האמת על משה יעלון, במדור 'דואר נכנס' בעיתון מקור ראשון.
בתגובה למאמר של אריאל כהנא - 'הימים הנוראים' תשע"ג', שהתפרסם בעיתון מקור ראשון ביום שישי שעבר, ובו שבחים למי שהיה רמטכ"ל עד חודשיים לפני הגירוש, כתבה רותי איזיקוביץ, חברת המצ"ח את האמת הנסתרת על משה יעלון. תגובתה בעיתון של היום במדור 'דואר נכנס', מועתק כאן.
15:53 (17/08/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
הצבא הישראלי ממשיך להעדיף חיי ערבים תומכי חמאס, על חיי יהודי א"י!
הפעם אין זו מכבסת המלים הרגילה. שוכני הבועה כבר הציצו ונפגעו מעט מדעת הקהל. הפעם, הצבא המאומן עוד מימי ה"התנתקות" ב"שיח-חדש", עליו עבד שנה וחצי עד לגירוש, אכן מתכוון מהותית כמו מילולית, לְמה שהוא אומר: מבצע - לא 'מלחמה'! חמאס - לא 'אויב'! הרתעה - לא 'הכרעה', לא ניצחון, לא כיבוש שטח משום חשש כמעט מאגי ממנו, כִּמסקנות ועדת וינוגרד על תורת המלחמה החדשה, ההססנות והשלומיאליות בלבנון 2.
11:56 (18/11/12) רותי איזיקוביץ
תגובות: -1   צפיות: -1
פרופ' הלל וייס מברך את האורח מאוסטריה, מנהיג מפלגת החופש, מר היינץ כריסטיאן שטראכה
מר שטראכה, יש לך האומץ להיכנס לגוב האריות, ואנחנו מאחלים לך המשך הצלחה במשימתך. יש בך האומץ המוסרי לזרוע את זרעי האמת ולטפח את גידולם במאבק על הצלת אירופה וארה"ב מאסלאמיזציה.אנחנו מאמינים שיבוא יום, בו העולם המערבי יפטור עצמו מרגשות אנטי ישראליים ואנטישמיים.
13:06 (02/11/12) פרופ' הלל ויס
תגובות: -1   צפיות: -1
התנתקות מרגשת
מתוך "יומנו של בלש" באתר השוטרים "חשופים בניידת": מלאתי פקודות, פקודות שלא אני ולא גדולים ממני הבינו בדיעבד את המשמעות שלהם. קראתם לזה "התנתקות" אני קראתי לזה קריעה; מה נזכרתי בזה פתאום?
21:22 (18/10/12) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
האופציה לחידוש הלאומיות היהודית סביב קהילות בארץ ישראל היא הצטרפות ל'מעמדות'
אפשר לראות בו קוריוז, אבל אין ספק שאם המיזם הזה יתגשם בימינו אפילו באורח חלקי, מהלך החיים היהודי ישתנה ללא הכר ♦ מתברר שיש מי שפועל כבר היום לייסד מחדש את חלוקת העם היהודי ל־24 המעמדות, זו שנשמרה בעם ישראל לאורך למעלה מאלף שנים ♦ בתוכנית: גיוס למשך שבועיים בשנה למטרת צום ותפילות, אימונים תקופתיים בשחיטת קרבנות, בנגינה ובשאר עבודות המקדש, ועריכת עליות טקסיות לרגל במטרה לשמש משקיפים מטעם העם היהודי במקום הקדוש בעולם ♦ רוצו להירשם
19:24 (28/10/12) פרופ' הלל ויס
תגובות: -1   צפיות: -1
חסידות המקדש = מדינה לגיטימית לעם היהודי
נאמני ארץ התחילו פעילותם מתוך כוונה להקים קהילות יהודיות בארץ ישראל. הקהילות הללו חייבות לקום סביב ההתקדשות לנוכחות המקדש בזמן הזה. המאמר הבא מצביע על כיוון. תחת מדינה לעומתית עויינת, מדינה קדושה לעם היהודי שיש בה מלכות, מקדש וסנהדרין
12:32 (14/09/12) פרופ' הלל ויס
תגובות: -1   צפיות: -1
עדכון מיוחד לערב ראש השנה - סימנים ברכות ובדיקות
מצ"ב חומר הלכתי בעניין סימני ראש השנה כפי שהתקבלו מאת המכונים השונים על פי מנהגם לזיכוי הרבים. מומלץ להפיץ חומר זה במקומות ציבוריים ובאתרים השונים בברכת שנה טובה ומבורכת
12:22 (13/09/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
המלחמה הנחרצת של התורה בעבודה זרה- לפרשת ראה
התורה ממש לא סבלנית לאמונות שונות, משה מצוה את בני ישראל ציווי טוטאלי, מחיקה מעל פני האדמה של כל בתי העבודה זרה הנמצאים בתוך ארץ ישראל, ומה עם חופש הדת?אמנם התורה קנאית במלחמתה בעבודה זרה, אבל מקורה של הקנאות נעוץ דוקא בהערכת אמונת האדם, וגודל השפעתה על חייו המעשיים.
20:27 (15/08/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
כנס לימוד והמחשה לקראת קרבן פסח
למה נגרע לבלתי הקריב קרבן ה' במועדו משכו וקחו לכם צאן ושחטו הפסח ♦ על סדר היום: הרב צבי עידן ♦ הרב ישראל אריאל ♦ הרב יהודה קרויזר ♦ משה פייגלין ♦ הרב יהודה גליק ♦ הרב איתי אליצור ♦ הרב יוסף אלבוים ♦ הרב יהודה עציון ♦ הרב יואל שוורץ ♦ הרב יצחק ברנד ♦ הרב יהושע פרידמן ♦ הרב עזריה אריאל ♦ חכי"ם ואישי ציבור ♦ עו"ד אביעד ויסולי ♦ פרופ' הלל ויס ♦ ועוד
02:22 (01/04/12) נאמני ארץ
תגובות: -1   צפיות: -1
"איננו יכולים להשאיר נשים וילדים הפקר לשיגעון של החמאס בו יורה לעברנו טילים ורקטות ללא שום סיבה."
נמנה כמה סיבות לכך שפרס מתפלא על הירי, כמה סיבות לדעתו, שאין לחמאס סיבה לירי על יהודים, ונברך את השליח שהביא אתמול לידיעת הנשיא את הסיכון בירי לעבר נשים וילדים.
15:13 (16/11/12) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
"אם אתם רוצים חיים נורמליים עבור תושבי עזה- הפסיקו לירות!" (פרס מציע למשגרי הטילים הצעה שקשה לסרב לה)
"עלינו לומר בקול ברור: אם יורים, אין שקט". ועוד: פרס סומך ולא סומך על מתכנני פעולה צבאית בעזה. לנשיא יש עצות אופרטיביות לצבא.
18:44 (13/11/12) כתב עיתונות
תגובות: -1   צפיות: -1
חיפוש באתר